PRZEJDŹ DO E-LICYTACJI

3-10 grudnia 2026

Suma oszacowania wynosi 39 000,00 zł,

zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 29 250,00 zł

Działka rolna o pow. 0,97ha, położona w msc. Niedabyl, gm. Stromiec

- I licytacja

PRZEJDŹ DO E-LICYTACJI

19-26 listopada 2026

Suma oszacowania wynosi 101 000,00 zł,

zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 75 750,00 zł

Działka rolna o pow. 1,53ha, położona w msc. Niedabyl, gm. Stromiec

- I licytacja

PRZEJDŹ DO E-LICYTACJI

19-26 listopada 2026

Suma oszacowania wynosi 138 650,00 zł,

zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 92 433,33 zł

Udział 1/2 w nieruchomości o pow. 1,0121ha, położonej w msc. Janówek, gm. Grójec - I licytacja

PRZEJDŹ DO E-LICYTACJI

15-22 października 2026

Suma oszacowania wynosi 950 000,00 zł,

zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 633 333,33 zł

Działka rolna zabudowana o pow. 3,79ha, położona w msc. Zalesie i Jakubów, gm. Błędów - II licytacja

PRZEJDŹ DO E-LICYTACJI

Działka rolno-leśna

Suma oszacowania wynosi 25 000,00 zł,

zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 16 666,66 zł

PRZEJDŹ DO E-LICYTACJI

15-22 października 2026

Działka leśna

Suma oszacowania wynosi 6 000,00 zł,

zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 4 000,00 zł

Działki położone msc. Tursk-Łępin, gm. Stara Błotnica - II licytacja

PRZEJDŹ DO E-LICYTACJI

15-22 października 2026

Suma oszacowania wynosi 332 000,00 zł,

zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 249 000,00 zł

Udział 1/2 w zabudowanej nieruchomości o pow. 2200 m2, położonej w msc. Wola Worowska gm. Grójec - I licytacja

PRZEJDŹ DO E-LICYTACJI

17-24 września2026

Suma oszacowania wynosi 665 115,00 zł,

zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 498 836,25 zł

Nieruchomość rolna zabudowana o pow. 4,57 ha, położona w msc. Tworki,

gm. Jasieniec - I licytacja

PRZEJDŹ DO E-LICYTACJI

17-24 września 2026

Suma oszacowania wynosi 390 336,00 zł,

zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 292 752,00 zł

Działka rolna zabudowana o pow. 2,73 ha, położona w msc. Jadwigów gm. Błędów - I licytacja

Archiwum licytacji

Licytacje nieruchomości

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Grójcu

Robert Sienkiewicz

 

 

Zadzwoń do nas:

48 664-69-96

poniedziałek - czwartek 9-15

e-doręczenia: AE:PL-36558-55901-SWHJI-18

 

Created with WebWaveCMS

Copyright by Law & Order